19 Ekim 2012 Cuma

Arrow - Yeni DiziAcaba yeni birşeyler bulabilirmiyim diye gezinirken bu diziye denk geldim, ilk bölümü 10 Ekim'de yayınlanmış, çevirisi anında yapılmış, ilk bölümünün puanları 9'un üstünde, yapımcısı sevdiğim birçok dizinin yapımcısı, ee daha ne olsun! Birde başrolde boool kaslı bir arkadaş var ki, Oliver Queen rolünde Stephen Amell...
"Konusu:Milyarder bir çapkın olan Oliver Queen korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar. Beş yıl boyunca bulunamayan ve öldüğü zannedilen Oliver sonunda Büyük Okyanus'un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Oliver Starling City'e, evine geri döner. Kendisini karşılayan annesi Moira, kız kardeşi Thea ve en iyi dostu Tommy Oliver'ın son beş sene içinde yaşadığı şeyler yüzünden çok değiştiğini fark ederler.
Birçok süper kahraman gibi Oliver da dönüştüğü adamı insanlardan saklamak ister ama bir taraftan da eskiden işlediği günahların bedelini ödemeye de kararlıdır. Bu nedenle suçlularla mücadele etmek ve şehrin eski ününe kavuşmasını sağlamak için gizli Arrow kişiliğini yaratır.
Ancak Arrow'un yetkisi olmadan düzeni korumaya çalışırken kullandığı yöntemler bazılarının canını sıkmaktadır. Detektif Quentin Lance'in en büyük dileği (Oliver'ın eski kız arkadaşı Laurel'in babası) Arrow'u yakalamaktır. Bir süre sonra Oliver'ın dönüşünden çevresindeki bazı insanların memnun olmadığı da anlaşılır... Oliver'ın annesi Moira'nın oğlunun geçirdiği deniz kazasıyla ilgili daha çok şey biliyordur..."

İkinci bölümünü izledim, üçüncüsünü izlemeyi düşünmüyorum arkadaşlar, bi sitede biri şöyle demişti "başarısız bir ergen dizisi"... Aynen katılıyorum... Dövüş sahneleri berbat, konu tek bir adamın üstünden akıyor, beklentimin çok çok altında kaldı...tamamen zaman kaybı...

Puan bile vermiyorum, ama siz ya ben bu dizi için iyi şeyler duymuştum izleyektim, ama tüm şevkim kırıldı diyorsanız, bana küfretmeyin ve yinede yüksek olan sinemalar ve imdb puanlarına bir bakın ve sonra birkaç bölüm izleyin,karar sizin ;)

1 yorum:

 1. iyi bakmayım.
  :)

  zac ephron pek yakışıklı yaw.
  :)
  ashton kutcer da.
  :)
  ama en iyileri bradley cooper ve chris evans.
  :)

  YanıtlaSil

hey sen! okuyup geçme,yorumunu miras bırak bana...